Princess Wave Toaster | 428207 | Power 930 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Beige
- TootjadPrincess
- Mudel: 01.142337.01.001
- Saadavus: 5
-
26€
Princess Wave Toaster | 428207 | Power 930 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Beige
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 196.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | No |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Net weight | 1.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 180 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 236.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer | Princess |
| Producer product family | Wave Toaster |
| Producer product name | 428207 |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Tare other | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Toote värv | Beige |
| Ülessoojendamise funktsioon | No |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 930 W |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: princess wave toaster 428207 power 930 w number of slots 2 housing material plastic beige, 0114233701001, princess, rostrid





